Superkame visus automobilius

Superkame visus automobilius. Visų markių, įvairios būklės, tvarkingus, turinčius defektų, nevažiuojančius, daužtus, areštuotus ir pan. Gavote geresnį pasiūlyma? – susisiekite, pasistengsime pasiūlyti daugiau!
Miestas:
visa Lietuva.
Tel. Numeris: 860314474

Superkame visų markių automobilius

Domina visų markių automobiliai. Daužti, su defektais, važiuojantis ir nevažiuojantis. Siulyti iš visos Lietuvos.
Miestas:
visa Lietuva.
Tel. Numeris: +37060324183

Superkame visų markių automobilius visoje Lietuvoje

* Superkame visų markių automobilius, visoje Lietuvoje. * Gali būt su įvairiais defektais nevažiuojantys, daužti, be tech apžiūros. * Sutvarkome dokumetus * Siūlome konkurencingas kainas * Atsiskaitome vietoje
Miestas:
visa Lietuva.
Tel. Numeris: +37065911188

Auto supirkimas aukščiausiomis kainomis visoje Lietuvoje

Superkame visų markių, tvarkingus taip pat ir daužtus, su defektais, nevažiuojančius automobilius. Mokame iškarto, skubiai atvažiuojame – pasiimame automobilį, sutvarkome dokumentus. Siūlome kompromisines kainas. Laukiame jūsų skambučių, taip pat galite siūsti sms žinute su konkrečiu pasiūlymu. Garantuojame malonų bendravimą. Pagal susitarimą galimas atvykimas visoje Lietuvoje.
Miestas:
visa Lietuva.
Tel. Numeris: +37060648498

Superkame įvairių modelių važiuojančias ir nevažiuojančias transporto priemones

Superkame įvairių modelių važiuojančius ir nevažiuojančius automobilius, motociklus, sunkvežimius ir kitas transporto priemones VISOJE LIETUVOJE. Jau šiandien paskambinkite mums, pasiūlykite savo automobilį ir per trumpiausią laikotarpį mes susisiekiame ir pasiūlome jums tinkamiausią kainą!
Miestas:
visa Lietuva.
Tel. Numeris: 860767676

Superkame įvairios būklės automobilius Lietuvoje

Superkame tvarkingus, taip pat nevažiuojančius arba daužtus automobilius. Siūlome geras kainas, greitai atsakome į pasiūlymus ir nuperkame. Dirbame Vilniuje ir kitose Lietuvos miestuose.
Miestas:
visa Lietuva.
Tel. Numeris: +37060294103

Skubus transporto priemonių supirkimas

Kiek moka automobilių supirkejai? – Pasiūlysiu GERĄ kainą už Jūsų automobilį. Brangesnė automobilių supirktuve. Perkame kitas transporto priemones: motociklus, mopedus, mikroautobusus, sunkvežimius, visureigius, autobusukus. Taip pat žemės ūkio ar kitą techniką: traktorius, kombainus, krautuvus, keltuvus, priekabas ir t.t. ESANT KARANTINIUI DIRBAME BEKONTAČIU BUDU,APIE PAPASAKOSIME SUSISIEKUS ASMENIŠKAI. Tinka visų markių, modelių, metų. [...]
Miestas:
Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Alytus, Marijampolė bei rajonuose.
Tel. Numeris: +370 670 52848

Greitas visų markių auto supirkimas

Perkame: tvarkingus, ilgai neeksplotuotus, daužtus, su defektais, surūdijusius, nevažiuojančius, be techninės apžiūros ar draudimo bei tiesiog nebereikalingus automobilius. Dirbame be laisvadienių, 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Atvykimas Vilniaus mieste per 30min! Dirbame 24/7 visoje Lietuvoje.
Miestas:
visa Lietuva
Tel. Numeris: +370 607 67676

Superkame automobilius

Superkame automobilius bet kokio stovio! Visada stengiames pasiulyti geriausią kainą už konkurentus! Automobiliai gali būti visiškai tvarkingi,daužti, nurašyti ir t.t. Atvykstame į vietą,sutvarkome dokumentus, atsiskaitome iš karto! Dirbame Vilniuje, bet galime atvykti į bet kuri Lietuvos Miestą. Svarstai parduoti automobilį? skambink\rašyk jau dabar 865972960
Miestas:
Vilnius
Tel. Numeris: 865972960